O mnie

Cześć, nazywam się Aleksandra Stefańska. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Od najmłodszych lat trenowałam tenis ziemny, który zapoczątkował moją pasję do sportu oraz zdyscyplinował organizację dnia codziennego. Kolejnym etapem mojego rozwoju w kierunku aktywności fizycznej była lekka atletyka, którą trenowałam w AZS-AWF Katowice. Dzięki temu, że w przeszłości pracowałam z trenerami zdobyłam bardzo cenne doświadczenia.

Aleksandra Stefańska - Trener personalny dla kobiet Katowice

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym i specjalizuję się w treningu z kobietami. Posiadam również kwalifikacje w zakresie tenisa ziemnego, nauki pływania oraz fitness – ćwiczenia siłowe. Poza treningiem dbam o to, aby moja dieta była zgodna z zasadami zdrowego odżywiania. Chciałabym podzielić się z Tobą zdobytą wiedzą, która pomoże Ci osiągnąć cel, ponieważ odpowiednia dieta to aż 70% sukcesu! Dbam o swój rozwój, dlatego biorę udział w różnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu pogłębiam swoją dotychczasową wiedzę oraz udoskonalam warsztat trenerski. Poniżej znajduje się lista moich uprawnień i przebytych kursów.

Aleksandra Stefańska - Trener personalny Katowice

Szkolenia i kursy:

  • trener personalny (Katowice),

  • instruktor rekreacji ruchowej – tenis ziemny,

  • instruktor pływania,

  • ćwiczenia oporowe oraz równoważne z wykorzystaniem taśm i piłek w treningu personalnym,

  • dietetyka sportowa i suplementacja,

  • instruktor rekreacji ruchowej – fitness – ćwiczenia siłowe.

  • trening kobiet w ciąży

Nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę realizując założone cele i wyznaczając nowe. Dotychczas udało mi się ukończyć maraton rolkowy oraz rolkowo-rowerowy. Odniosłam również wiele sukcesów w zakresie lekkiej atletyki. Zdobyłam brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w 2008 roku w rzucie oszczepem oraz zdobyłam 4 miejsce w rzucie młotem. Na swoim koncie mam też uczestnictwo w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w LA oraz Mistrzostwach Polski w LA. Poza tym udało mi się zdobyć brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Studentów Pierwszego roku w Koszykówce.

Chciałabym, aby moje doświadczenie oraz umiejętności doprowadziły do poprawy Twojej formy i samopoczucia. Poniżej znajdziesz wspomnienia z moich startów oraz innych sportowych aktywności.

Zapraszam do kontaktu i na trening personalny,

Aleksandra Stefańska
Trener personalny dla kobiet Katowice